Home // Blog // Naruto New World 1.5

Nowa wersja przenosi nas w rozdział Kaguyi, która postanowiła powrócić do żywych kosztem samego Madary Uchihy. Nie zabraknie również zmian w balansie, nowego wyglądu wymiarów oraz zbliżających się wydarzeń.

  • Rozdział Kaguyi

Kolejna część wątku fabularnego pojawi się w grze. Tym razem skupiając się na króliczej bogini stawimy czoła zarówno jej, jak też Czarnemu Zetsu, który zdradził swoje zamiary. Całość opiera się na 10 misjach fabularnych, w których będziemy musieli przemierzać niebezpieczne wymiary w poszukiwaniu wroga.

  • Nadchodzące wydarzenia.

Wersja skupia się na dodaniu wielu atrakcji, które zostaną wykorzystane w nadchodzących wydarzeniach. Nie mogę zdradzić wielu szczegółów, dlatego wyczekujcie pojawiających się informacji na stronie – a to nastąpi już niedługo!

  • Zmiany w balansie.

Dość niedawno można było zauważyć wiele zmian, które w wielu przypadkach odwróciły rozgrywkę o 180 stopni. Jest to zamierzony cel, który celuje głównie w masywną przewagę kont skupiających się na samych trybach. Doszedłem do wniosku, iż nie ma sensu pozbawiać siły każdego z nich, a zamiast tego ustawić określony limit na zadawane obrażenia. Walki skupiające się na kilku uderzeniach to nie zamiar, jaki gracz miał osiągnąć przy zdobywaniu mocy. Moc ma posłużyć mu do wielu możliwości, wobec których może walczyć. Nie jednej, która wykorzystując swój potencjał kończy walkę w kilka sekund.

Drugą sprawą są odporności na obrażenia z brygady oraz pasyw klanu Jugo. Przy zmianach w maksymalnym zdrowiu stały się zbyteczne, gdyż ich głównym zamiarem było zapewnienie bezpieczeństwa przed zbyt dużymi obrażeniami (teraz powinno chronić was maksymalne zdrowie, o które oczywiście dbacie regeneracją zdrowia oraz jedzeniem). Odnoszę wrażenie, iż niektóre tutaj osoby zapomniały o tym, czym jest minimalny wysiłek podczas walki. Przez zbyt dużą ilość ataku oraz możliwości obronnych zapomniały, że nie są nieśmiertelni a zabijanie Madary Jinchuuriki na 60 poziomie nie jest czymś zbalansowanym. Więc powtarzam, to maksymalne zdrowie jest kluczem do zwycięstwa. Zarówno poprzez regenerację zdrowia, jak i jedzeniem. A wysiłek się opłaci! Miłej gry.

Data premiery wersji 1.5 – 03.03.2016

0 Comments ON " Naruto New World 1.5 "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG