Home // Blog // Klan zrodzony z nienawiści

Nastanie czas, kiedy wszelkie wartości moralne każdego shinobi pójdą w zapomnienie. Wtedy właśnie przerażająca moc ponownie zaświeci w oczach wybranych.

Początkowo, otrzymają ją tylko nieliczni wyróżniając się na tle innych nowymi mechanikami oraz wyjątkowym spojrzeniem. To właśnie oni nakierują nowy trop dla przyszłych shinobi.

  • Specjalny wzrok.

Sharingan będzie rozróżniany na jeszcze więcej typów niż do tej pory. Początkowo dostępne tylko dla osób, które wylosują jedno z kilku nowych typów oczu przy pomocy zwoju.

  • Artefakty.

To ścieżka naszej postaci, która pozwala na naukę jednej z trzech boskich technik Susanoo. Każda z nich przetestuje nasze umiejętności w innym tego słowa znaczeniu.

  • Bogowie Sharingan.

To nie legendy, czy zwykłe nazewnictwo. W nieznanych jak dotąd wymiarach spoglądają na was poprzez swoje techniki tylko czekając, abyś stracił wzrok na wieki. Tylko czy aby na pewno są nietykalni?

Wyzwanie nadchodzi! Już od jutra 13.04 można otrzymać zwój klanu Uchiha, aby wylosować unikatowe oczy. Pora na zdecydowane urozmaicenie rozgrywki.

0 Comments ON " Klan zrodzony z nienawiści "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG