Home // Blog // Naruto New World 1.6 Beta 2

Kolejny krok wykonany! Z przyjemnością oddaję w wasze ręce kolejną wersję zawierającą liczne poprawki oraz nowe systemy, które jeszcze bardziej poprawią jakość odgrywanej roli w świecie shinobi. Tym razem skupiamy się na aktualizacji mapy świata pod politykę wiosek, nowych wyglądach Bijuu, poprawie animacji biegu / chodu, oraz zupełnie nowych Sharinganach!

Aktualizacja mapy świata

Polityka wiosek jest coraz bliżej. Z tego powodu gra musi zdecydowanym ruchem przejść na nowy system mapy, który pozwala na dynamiczne dodawanie nowych terenów bez potrzeby nowych wersji, zmiany terytorium terenu, jego opisu, nazwy oraz ukazywania naszej aktualnej lokacji na mapie.

 Nowe wyglądy Bijuu

Są ogromne! Wraz z rozwojem gry pewne rzeczy muszą zostać zaktualizowane, aby przypasować się do ogólnego wyglądu gry. Tak też jest tutaj – Bijuu to bardzo ważny element całego świata Naruto, który wymaga szczególnej uwagi.

System dynamicznych profilów postaci

Oto jest! Bez wymagań, jednak z możliwością zakupu unikalnych skórek do wyglądu.

Poprawa biegu / chodu

Animacja została zaktualizowana aby lepiej odzwierciedlać bieg postaci oraz wczytywanie go.

System Kekkei Genkai

Dostał aktualizację! Obecnie cała część z klanem Uchiha znajduje się już w grze, natomiast jeśli chodzi o resztę Kekkei Genkai – będą aktualizowane w trakcie wersji Beta nr 2, więc wyczekujcie ich uważnie!

Dynamiczne notatki

Kolejny system! Dzienniki zostaną zastąpione notatkami, które będą wyświetlane na różne sposoby, bez potrzeby otwierania dziennika. Nie dotyczy to tylko gorących źródeł, więc już teraz wyczekujcie notatek, które w wielu przypadkach rozwiną historię określonego miejsca lub odwołań do mangi!

Przeklęte więzienie

Staw czoła więźniom, mutantom, oraz Arashiemu, który pustoszy podziemia Oto Gakure!

Poprawa optymalizacji

Kod odpowiadający za noc w NNW został zreworkowany. Gra dzięki temu powinna przyśpieszyć, natomiast chat otrzymał bardziej przeźroczyste tło.

Miłej gry!

0 Comments ON " Naruto New World 1.6 Beta 2 "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG