Home // Blog // Powrót do mangi

Naruto shippuuden powraca! Zgodnie z oczekiwaniami fanów możemy ponownie obserwować historię Naruto Uzumakiego, który zmierzy się z króliczą boginią. Co ciekawe, ankieta wystawiona na stronie przez większość czasu wskazywała na to, iż fani nie wierzą w powrót do mangi w pierwszej połowie 2016 roku.

Na pytanie, czy Kaguya pojawi się w pierwszej połowie 2016 roku odpowiedziało na TAK aż 33 osoby, z czego ponad POŁOWA głosów pojawiła się dopiero pod koniec kwietnia, kiedy podano oficjalną informację o powrocie do mangi przez strony internetowe. Wnioski? AŻ 32 osoby odpowiedziało na NIE, z czego wszystkie głosy zostały wystawione PRZED podaniem informacji o powrocie do mangi. Wtedy nagle sytuacja się zmieniła, a z głosów na nie zaczęły pojawiać się głosy na tak.

Obok zabawnej sytuacji z ankietą, oraz możliwością obejrzenia kanonicznych odcinków shippuudena, pojawia się jeszcze jedna kwestia. Długo wyczekiwany, stały serwer NNW wejdzie w życie już za kilka dni! Oprócz poprawy jakości łącza internetowego zapraszam do zapoznania się z rozkładem nowych godzin funkcjonowania serwera.

Poniedziałek – Niedziela (7 dni w tygodniu) od godziny 06.00 rano do godziny 01.00 w nocy. Możliwe przedłużenie działania o kilka godzin. 06.00-01.00 to stałe godziny, w których serwer na pewno będzie dostępny 7 dni w tygodniu, bez przerw w działaniu usługi. Jednocześnie administracja zastrzega, iż w przypadku wystąpienia crasha serwer powróci do działania zaraz po sprawdzeniu przyczyny oraz jej naprawie.

Dnia 07.05-08.05 serwer będzie niedostępny ze względu na aktywację usługi. Już teraz wyczekujcie stałych godzin działania serwera, a tymczasem zapraszam do gry.

1 Comments ON " Powrót do mangi "
  • alt_example

    Siurek49 8 maja 2016 at 12:45 - Reply

    mam pytanie gdzie mogę znalezć tę mangę po polsku bo mam tylko po angielsku :/

leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG