Home // Blog // Aktualizacja: Techniki

Nadszedł wyczekiwany czas aktualizacji graficznej technik. Razem z nią, zostaną całkowicie przebudowane również techniki przeciwników aktualizując zarówno mechanikę, jak też aspekt graficzny jutsu.

Jak powtarzałem wiele razy, wcześniej głównie skupialiśmy się na wbudowaniu samego systemu używania technik przez przeciwników, a teraz kiedy osiągnęliśmy to, możemy przejść do kolejnego kroku. Jest nim aspekt graficzny oraz mechanika techniki – czyli tworzymy schody pod taktykę oraz zastosowanie planu na walkę.

Przeciwnicy zyskują zupełnie nowe zdolności – od zaawansowanego używania technik mierzonych, które teraz już mogą lecieć jako oddzielny pocisk, to dodatkowo na skos. Oprócz tego będziemy mogli spotkać się również z technikami obszarowymi wokół przeciwnika, zadawaniem obrażeń po wejściu w zasięg przeciwnika, obrażenia czasowe od krwawienia, zatrucia, podpalenia, techniki celowane, które zostały przebudowane pod nową mechanikę. To wszystko oczywiście pod grafikę, która jest dostosowana do postaci.

Koniec z używaniem tego samego rodzaju grafiki dla każdego wroga. Masz już dosyć patrzenia jak Temari używa ognia aby zadawać obrażenia? My też! Postaramy się o to, aby wygląd odpowiadał klimatowi serii oraz wpasowywał się w ogólne umiejętności wroga łącząc to z ciekawymi taktykami.

To tyle ode mnie, wyczekujcie zmian na Wikii NNW już w najbliższym czasie – a tymczasem miłej gry!

0 Comments ON " Aktualizacja: Techniki "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG