Home // Blog // Naruto New World 1.6

Pełna wersja oznaczona numerkiem 1.6 zawitała na oficjalny serwer gry. Zaczynając od zmian w technikach Bijuu niesie za sobą ogromne zmiany w inteligencji NPC, kończąc na aktualizacji niektórych terenów czy przebudowania silnika muzycznego całej gry.

Inteligencja NPC

Zmiany zachodzą przede wszystkim tutaj. NPC potrafią od teraz skakać, biegać na skos, a niektórzy  z nich mają nawet zmienioną domyślną wartość szybkości ataku lub ruchu. Aktualizację niesie również system technik, gdzie Bijuu cieszą się nowymi mechanikami oraz sposobami na ochronę przed Akatsuki.

Przebudowany silnik muzyczny gry

Na początek – została naprawiona funkcja zmiany głośności muzyki oraz dźwięków z poziomu opcji gry. Aby dostosować głośność wejdź do folderu gry > Ustawienia.txt, a następnie zmienić PoziomMuzyki lub PoziomDzwieku ze 100 – 0. Oprócz tego, dokonano zmian w sposobie grania muzyki przemierzając świat shinobi czyniąc ją bardziej dynamiczną oraz zróżnicowaną. Zmiany zaszły również w systemie walki, gdzie muzyka zmienia się zależnie od sytuacji, w której się znaleźliśmy. Dźwięki gry również zostały dostosowane tak, aby wpasować się w klimat. Razem z aktualizacją animacji, samych technik, jak też ich mechaniki, ważny jest również sam dźwięk. Dlatego właśnie, już teraz możecie zobaczyć podgląd tego jak będzie wyglądać mechanika walki poprzez spotkanie z Bijuu, które już teraz mają zaktualizowany system walki.

Aktualizacja terenów

Niektóre tereny zyskały odświeżenie, a niektóre…

Nowe tereny: Miejsca dla Bijuu oraz Jinchuuriki.

…zostały dodane jako nowe. Niektórym z nich brakowało własnego miejsca na świecie, dlatego właśnie dzięki tej aktualizacji każdy z nich jest w wyróżnionym dla siebie miejscu. Już teraz zacznij poszukiwania!

Nowa specjalizacja: Synteza

Pojawi się w późniejszym czasie w wersji 1.6.

0 Comments ON " Naruto New World 1.6 "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG