Home // Blog // Jesteś nowy? Sprawdź!

Poniżej przedstawiamy, jak najlepiej zacząć grę w Naruto New World. Skorzystaj z najlepszych porad aby szybko wbić poziom i cieszyć się rozgrywką.

[POBIERZ GRĘ]

1.Wypakuj grę programem WinRar. Zainstaluj Pliki instalacyjne z folderu, a następnie odpal aplikację Naruto New World. Konto założysz w grze podając nick oraz hasło. Możesz również założyć osobne konto na stronie, aby korzystać z forum.

2.Wybierz specjalizację, klan, naturę chakry oraz wioskę. Ustal taktykę swojej przyszłej postaci. Wszelkie dodatkowe informacje o technikach, przedmiotach, misjach i tym podobnym znajdziesz pod tym odnośnikiem. Sterowanie znajduje się w folderze gry lub na tej stronie.

3.Obserwuj aktualną misję fabularną. Jej treść znajdziesz pod przyciskiem C, w panelu postaci na samej górze. Znajduje się tam również lista twoich przedmiotów, technik, statystyk postaci. Na samym początku porozmawiaj z Iruką, i zrób o co prosi.

msja

4.Zdobywanie kontroli chakry pozwoli ci na naukę nowych technik. Na dole lokalizacja gorących źródeł.

zrodla

Możesz zarówno odwiedzić trenerów określonych technik, jak też uczyć się ich samodzielnie. Aby to zrobić, wejdź w panel postaci, a następnie kliknij na zakładkę „Trenuj” po prawej od listy technik.

trenuj

Aby użyć techniki, wejdź w panel postaci, najedź na ikonkę techniki, kliknij cyfrę od 0 do 9 aby przypisać ją do paska szybkiego użycia, a następnie wyjdź z panelu postaci. Teraz kliknij przycisk TAB widząc okno gry, aby przełączyć na dole ekranu pasek przedmiotów i technik. Wciśnięcie cyfry przypisanej do techniki spowoduje użyciem tej techniki.

tab

5.Zdobywać doświadczenie możesz przez misje, lub zabijanie przeciwników. Pierwszych znajdziesz w kanałach Konohy, lub piwnicy Hanabi. Eksploruj świat w poszukiwaniu nowych zadań. Całą mapę świata masz pod przyciskiem M.

kanaly

Miłej gry, shinobi! Wszelkie informacje o grze znajdziesz tutaj.

0 Comments ON " Jesteś nowy? Sprawdź! "
leave a response

You must be logged in to post a comment.

Naruto New World 2008 - 2017.