Home // Blog // Załóż konto

Stworzenie nowego konta jest bardzo łatwe. Wystarczy, iż wpiszesz przy logowaniu do gry nową nazwę użytkownika oraz hasło, a Twoje konto zostanie automatycznie zarejestrowane. Poniżej natomiast znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak rozpocząć grę.

1.Wypakuj grę programem WinRar.

 

 

Po wypakowaniu plików musisz zainstalować pliki instalacyjne, które pozwolą odpalić aplikację. Znajdziesz je w: Folder Naruto New World > Instalator.

2. Załóż nowe konto w grze.

 

 

Konto utworzone na stronie gry nie ma związku z postaciami w grze.
Aby stworzyć nową postać, należy odpalić grę, a następnie podać nowe dane logowania.
W polu „Nick” wpisz nazwę swojej postaci. Jeżeli wyskakuje błąd, jest już zajęta przez kogoś innego, podaj inną. Nazwa nie może zawierać spacji oraz cyfr.
W polu „hasło” wpisz hasło do swojego konta, które zabezpieczy logowanie się na Twoją postać.
Po wypełnieniu zatwierdź. Logując się pierwszy raz do gry konto zostanie utworzone, pozwalając logować się na podane dane postaci już cały czas.
Możesz mieć nieograniczoną ilość postaci do czasu, kiedy owe w żaden sposób nie są ze sobą powiązane/nie przekazują sobie przedmiotów.

3.Wybierz specjalizację, klan, naturę chakry oraz wioskę.

 

 

Ustal taktykę swojej przyszłej postaci. Wszelkie dodatkowe informacje o technikach, przedmiotach, misjach i tym podobnym znajdziesz pod tym odnośnikiem. Sterowanie znajduje się w folderze gry lub na tej stronie.

4.Porozmawiaj z Iruką oraz pomóż Mizukiemu.

 

 

Przygodę zaczynasz w akademii. To od Ciebie zależy, jak szybko ją opuścisz. Na początku porozmawiaj z Iruką o teście na Genina oraz skorzystaj z pomocy Mizukiego. Aktualne cele znajdują się pod przyciskiem J w dzienniku misji na górze. Wykonuj również misje poboczne, aby zdobyć wyższy poziom doświadczenia oraz zarobić dodatkowe ryo.

5.Zdobywanie kontroli chakry pozwoli ci na naukę nowych technik.

 

 

Lokalizacja gorących źródeł:

zrodla

Możesz zarówno odwiedzić trenerów określonych technik, jak też uczyć się ich samodzielnie. Aby to zrobić, otwórz panel jutsu pod V, gdzie na dole masz zakładkę „Trenuj”.

Aby użyć techniki,  przeciągnij ikonę techniki na pasek szybkiego wyboru na dole ekranu lub kliknij cyfrę od 0 do 9 aby przypisać ją do szybkiego użycia.

6. Zdobywanie doświadczenia.

 

 

Zdobywać doświadczenie możesz przez misje, lub zabijanie przeciwników. Pierwszych znajdziesz w kanałach Konohy. Eksploruj świat w poszukiwaniu nowych zadań. Całą mapę świata masz pod przyciskiem M.

kanaly

Miłej gry, shinobi! Wszelkie informacje o grze znajdziesz tutaj.

11 Comments ON " Załóż konto "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG