Home // Blog // Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących świąt przygotowałem dla was wiele atrakcji, które umilą rozgrywkę oraz pozwolą wam zając się pewnymi sprawami za odpowiednią nagrodę. Wydarzenie startuje od 20 grudnia do 31 grudnia.

  1. Paczki z prezentami. Dokładnie! Pełno prezentów, przeróżnych broni, części ekwipunku oraz wiele innych będzie dostępna ze specjalnych paczek, które będzie można zdobyć poprzez przypadkowy drop.
  2. Quizy! Wyścigi! Przez okres trwania wydarzenia będzie można wziąć udział w przeróżnych konkursach, dzięki którym zdobędziecie punkty Yin potrzebne do otworzenia skrzyń.
  3. List do mikoniana! Należy wysłać go na adres nnw2dpremium@gmail.com, i umieścić w nim własną historię, którą zawarłbyś w książce o historii jaką przebyłeś w świecie Naruto New World. Najciekawsza praca wygrywa 500 punktów Yang!
  4. Paczki mikoniana! Dokładnie, to specjalny rodzaj paczek, które również są dostępne z przypadkowego dropu, jednakże ich zawartość jest dużo bardziej rzadka i niedostępna zwyczajnie. Aby je otworzyć, należy użyć klucza, które Anko będzie miała w swoim asortymencie za 5 punktów Yin każdy.
  5. Wesołych świąt! 

0 Comments ON " Wesołych Świąt! "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG