Home // Blog // Naruto New World 2.2

Wydanie wersji 2.2 nastąpi 10 kwietnia. Lista zmian oraz nowości, jakie zawiera wersja, można obejrzeć niżej.

1. Sasuke Shinden oraz Shikamaru Hiden.

Dwie misje poboczne większego kalibru zostały dodane, wprowadzając małe wyzwanie dla wyższych poziomów.

2. Poprawiona mapa świata.

Mapa świata od teraz wyświetla poprawnie dostępne misje poboczne. Oprócz tego, zawiera informacje o terenach, na które możemy się dostać z terenu na którym obecnie przebywamy. Przykładowo, będąc przy bramie Konohy możemy sprawdzić na które tereny dostaniemy się z tego terenu.

3. Poprawione misje poboczne na niższych poziomach, nawigacja między panelami, poprawa paneli.

Krok wobec przejrzystości nastąpił właśnie teraz. Misje poboczne pomogą nowym zrozumieć wiele funkcji związanych z mechaniką gry, a poprawione panele ułatwią odczytanie informacji. Oprócz tego, dodano sterowanie na przycisku Escape.

4. Zmysł zwiadowcy.

Zmysł zwiadowcy idealnie sprawdzi się do tropienia oraz wykonywania misji. Wprowadzi nową mechanikę, której będzie można użyć na przycisku U.

5. Inne funkcje związane z działaniem gry.

Do wielu rzeczy starałem się podejść z dystansem, dostosowując rozgrywkę, poprawę wielu funkcji, w sposób aby potencjalny gracz czuł się tutaj dobrze. Rozumiał świat, który go otacza, ale jednocześnie nie wywołuje na nim presji w stylu „a teraz znajdź linę, którą stworzysz u Konohamaru, który jest w akademii, za 5 pajęczyn, które znajdziesz w piwnicy”.  Do wielu zadań dodałem nawigator w mapie świata, aby pokazywał, gdzie można znaleźć konkretne miejsce z misji. Myślę, że kiedy wejdziecie do gry i sami zobaczycie jak to wygląda, to zrozumiecie o czym mowa.

Wersja 2.2 stawia na czytelność. Jest jednym z wielu kroków, które postawimy, aby odnieść sukces.

 

0 Comments ON " Naruto New World 2.2 "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG