Home // Blog // 2.3 „Role-Play” Update – o aktualizacji słów kilka

Nowa aktualizacja przeniesie nas w świat shinobi. Jej głównym tematem będzie oczywiście sam Role-Play, który można opisać na kilka sposobów.  Pierwszym z nich jest aktualizacja już obecnie istniejącego systemu domów. Pod tym względem nowe postacie zostaną lepiej zapoznane z funkcją mieszkania, a samo mieszkanie otrzyma szereg wielu innych funkcji, oprócz schowka.

Drugą sprawą jest żyjące miasto, które wręcz będzie czekało abyś zapoznał się z nowymi możliwościami. Kasyno, bar, różne aktywności – to wszystko będzie na wyciągnięcie ręki, z uwzględnieniem pory dnia. Nasza postać otrzyma szereg nowych cech – charyzmę, zaradność, wiedzę – to wszystko pomoże zaklimatyzować się w otaczającym świecie oraz spędzić w nim długie godziny. Będziecie mogli również poprawiać relacje z danym NPC, co pozwoli wam później wezwać go jako wsparcie podczas nadchodzących walk.

Trzecią sprawą jest poprawa wyglądu naszej postaci. Gra otrzyma ogromną ilość widocznych ubrań na postaci, w tym spodni oraz butów. Przywoływane bunshiny będą kopiowały nasz wygląd, co dotyczy również kopiowania wyglądu innych graczy!

Już niebawem.

0 Comments ON " 2.3 „Role-Play” Update – o aktualizacji słów... "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG