Home // Blog // Naruto New World 2.5

Wersja 2.5 stawia poprzeczkę jeszcze wyżej jeśli chodzi o walkę z NPC. Odświeżając system używania przez nich jutsu, dodatkowo aktualizuje wygląd używanych technik oraz sposób, w jaki zostają użyte. Wraz z tym statystyki oraz poziom trudności idzie w góre.

Nowy system wykonywania technik przez NPC.

Był na liście od dłuższego czasu, i to właśnie ta aktualizacja wprowadza go do gry. NPC tracą możliwość natychmiastowego używania technik, a zamiast tego muszą za każdym razem zatrzymać się na kilka sekund, aby wykonać technikę pokazując tę czynność przeciwnikowi.

Po załadowaniu niebieskiego paska wykonania techniki, co trwa trzy sekundy, wypuszcza technikę według opisu napisanego na wiki. Ma to pomóc zapanować nad odległością wobec NPC aby pewne techniki nie były w stanie nas dosięgnąć, oraz taktycznie podejść do całego starcia. Po wykonaniu techniki przeciwnik informuje, jakiej techniki użył.

Odświeżone techniki.

Wyglądy wielu technik zostały poprawione aby lepiej oddać klimat gry. Ten proces będzie trwał przez dłuższy czas, dlatego z każdą nową aktualizacją wyglądy technik będą odświeżane aż wszystkie techniki otrzymają unikalne wyglądy użycia.

Zmiany w liczbach.

EXP za bossy wynosi tyle, ile mają obrażeń. Zdrowie oraz atak zostały podniesione zarówno dla NPC, jak i dla gracza. Redukcja obrażeń wobec obrażeń fizycznych została usunięta, wynosząc tyle samo jak dla obrażeń niefizycznych. Czy to wystarczy, aby sprostać sile NPC, którzy stanowili śmiercionośne zagrożenie dla postaci? Przekonamy się niebawem.

0 Comments ON " Naruto New World 2.5 "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG