Home // Blog // Naruto New World 2.6

Witajcie w pierwszej aktualizacji 2018 roku. To właśnie w tym roku, a dokładniej miesiącu czerwcu, wybije 10-LECIE istnienia pierwszej wersji Naruto New World. Do tej chwili jeszcze pół roku, jednakże już teraz gra zyskuje na sile aby być gotową do godnego reprezentowania pasji oraz hobby osób, które nad tą produkcją pracowały. Tymczasem, przejdźmy do zmian, jakie czekają nas w lutym.

Główne zmiany oraz cele.

 

 

Dodano skradanie się. Przycisk Y włączy lub wyłączy skradanie się, które pozwala nam ukryć się przed zasięgiem widzenia przeciwników (zasięg widzenia przeciwników przyjmuje 2 metry) co jest bardzo małym zasięgiem widzenia, wywoływanym tylko poprzez bezpośrednie starcie. Mimo zmniejszenia ruchu naszej postaci pozwala nam to ominąć nieprzyjemnych wrogów, oraz zaplanować lepiej strategię ataku lub przejścia dalej.

Dodano spawn przypadkowych obiektów na wszystkich terenach. Oznacza to, iż na świecie shinobi pojawiły się specjalne obiekty jak skrzynie, szafki, dzbany, sarkofagi, które możemy otworzyć zabierając z nich przypadkowy drop. Skrzynie jednakże są zamknięte na zamek, który otworzymy za pomocą…

Dodano otwieranie zamków. Zamknięte obiekty otworzymy za pomocą wytrychów kombinacją Q-E. Każda skrzynia przyjmuje losową kombinację pięciu znaków. Przykładowo jest to QQEEQ. Podchodząc do skrzyni a następnie wchodząc z nią w interakcję, możemy kliknąć Q lub E posiadając wytrych. Jeżeli uda nam się cały ciąg kombinacji, otworzymy skrzynię z rzadkim przypadkowym dropem. Jeśli nie, złamiemy wytrych, i musimy rozpoczynać interakcję od nowa. Jednakże kombinacja do tej skrzyni jest taka sama jak poprzednio.

Dodano okno przypadkowego dropu. Pozwoli nam to przejrzyściej patrzeć na nagrody oraz wybierać tylko te, które chcemy włożyć do plecaka.

Przebudowano wygląd wielu terenów. Wyglądają pięknie!

Inne zmiany w rozgrywce.

 

 

Zwiększona siła Akatsuki oraz ANBU. Potrafią dropić przeklęte przedmioty, a oprócz tego nie ogranicza ich noc, gdyż mogą dropić przedmioty przez całą dobę. Ich poziom zdrowia zwiększa się za zdobywane Bijuu lub posiadany honor. Strach się bać nowej ery tych organizacji!

Można kupować tereny dla polityki wiosek. Każdy teren zwiększa mieszkańcom kraju poziom zdrowia o 1000. A wojny można toczyć tylko o zajęte tereny, i tylko z właścicielem terenu!

Skiny do postaci można kupować bezpośrednio z panelu premium. Złoty Shinobi zamiast 50zł kosztuje 1000 Yang. Można kupić go również samodzielnie!

Można chować ekwipunek, lub pokazywać go na przycisku I.

Dużo trudniej wbić poziom doświadczenia. Zdobywanie rang również zostało utrudnione. Od zera do bohatera! Ciężka praca oraz determinacja, to podstawa do bycia bogiem tej gry.

0 Comments ON " Naruto New World 2.6 "
leave a response

Copyright © Naruto New World 2008 - 2018 NARUTO OTS 2D MMORPG